Мета заходу

Проект «Наше Різдво» - це музичне театралізоване дійство-фестиваль створене компанією «Фільм-плюс продакшн» для того, щоб відновити у серцях українців відчуття того, що наші колядки та традиції найкращі.

Проект «Наше Різдво» покликаний для того, щоб надати Різдву відчуття сучасності.
Мета «Нашого Різдва» об’єднати довкола цього світлого свята усіх українців, актуалізувати українську автентичну музику та відновити традиції святкування Різдва не тільки на Західній, а по всій Україні.

Автор ідеї, продюсер та постановник - Михайло Крупієвський.

Музичний продюсер - Тарас Чубай.

«Наше Різдво» – це Святвечірнє дійство, яке синтезує різдвяні традиції всієї України – від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня. «Наше Різдво» об’єднує українців в одну велику родину.

Мета фестивалю – популяризація українських різдвяних колядок, які виконуються в сучасному аранжуванні найвідомішими співаками України, відродження різдвяних традицій серед найширшого кола глядачів і слухачів. Святкування Різдва в Україні має глибокі традиції, це найбільше свято, яке зближує українську родину та вчить не забувати минулого, воно дарує світло з яким наш народ йде впевнено до свого майбутнього.

Це свято надії та радості, бо народився Спаситель, який врятує Світ.

Фестиваль «Наше Різдво» дарує глядачам відчуття свята, гармонії і нагадує, що український народ багатий на прекрасні традиції, які не потрібно забувати!

Відчуття свята дарують виконавці, які з величезним задоволення брали і беруть участь у мистецькій акції «Наше Різдво»: Тарас Чубай та гурт «Плач Єремії», «Піккардійська Терція», Олег Скрипка, Олександр Пономарьов, Остап Ступка, Сашко Положинський та гурт «Тартак», гурт «Дивні», гурт «Мертвий Півень».

«Наше Різдво» - це свято надії, любові та єднання всіх українців.

Остап Ступка
Чорт - шоумен в «Нашому Різдві» гламурний, модний і дуже красивий. Він, як і свій традиційний персонаж, намагається в святі Різдва грати, так би мовити «першу скрипку», головну роль, а в нашому випадку будь що намагається стати його основним ведучим.
Ал Ді Міола
Я двічі гордий своєю участю у фестивалі «Наше Різдво». По-перше, мені почесно його відкривати, тим більше, що це перший фестиваль! А по-друге, виступати для мене велика честь, адже фестиваль відвідує президент України Віктор Ющенко! І я не можу не хвилюватись як буде сприйнята наша програма, адже вона побудована на автентичних українських мелодіях і я дуже хочу , щоб її позитивно сприйняв український слухач!
Хорова капела «Дударик»
Збагнувши задум організаторів (Тараса Чубая, Михайла Крупієвського), значення цього проекту, роль і місце капели "ДУДАРИК" у ньому, безумовно одразу. Не могло бути і тіні сумніву оскільки назва проекту абсолютно відповідала його суті - Наше Різдво! Різдво для мене, це день народження Бога! І я, його творіння, дуже шаную цей день. А ще це можливість національної самоідентифікації мене як українця.
Олег Скрипка
Я народився в Таджикистані, якийсь час жив в Росії… А про Різдво вперше взагалі почув у Франції, коли поїхав туди після розвалу Радянського Союзу. Я почув, що там є свято, яке французькою називають Noël і святкують 24 грудня. Мені було дуже цікаво, що це таке… Я з’ясував, що «Noël» - це «Різдво». Потім я взагалі довідався, що у грудні та січні є дуже багато свят. Різдво в Україні – це знайомленням з традиціями, з корінням. Це дуже важливо для мене особисто і для українців загалом.
Сашко Положинський
Я маю великий досвід роботи в якості ведучого концертів, але просто вести концерт це зовсім не те саме, що грати якусь відведену роль, зображати якогось специфічного персонажа. До того ж, із двох персонажів - Чорта і Ангела - саме роль Ангела мені здавалася важчою, оскільки позитивних, в усьому "правильних", героїв завжди важче грати, принаймні, грати так, щоб ці герої не здавалися нудними та прісними.
Гурт «Мертвий півень»
Для мене завжди було родинне, інтимне свято. І досі мене зворушують спогади, як були заслонені усі штори на вікнах. Уся родина збиралася, безперечно, але, умовно кажучи, напівлегально, щоб ніхто не побачив з сусідів і щоб ніхто з них не знав про це. Тож ховалися за шторами, молилися, родинна вечеря, колядування… Все у такий напівпідпільний спосіб. Безперечно, ці традиції варто підтримувати і пам’ятати.
Олександр Пономарьов
Коли я хрестився в 16 років, то я від сільського ховався, щоб ніхто про це не знав. Тому, в принципі, такої культури не було святкування. Ми святкували Новий рік, святкували старий Новий рік. Але я вважаю, що було неправильно. Це була , напевно, не моя проблема, а проблема взагалі усього пострадянського простору. На західній Україні ця традиція більше збереглася. Для мене Різдво і Пасха - це такі два найбільші свята, які я завжди святкую.